Reference: KFEPSI015
Description: KAMLOCK O-rings
Core Type: Silicone
Material: FEP + SILICONE
Inner Diameter (mm): 41,3
Pack Units: 1
Inner Diameter (inches): 1,5
Stock : 27U
Term: 1/3 days
Shippments: To any country. Shippment or pick up according to conditions (See FAQs)
FREE SHIPPING* (See conditions in the FAQs)
View article in Shop-
PACK 25 KAMLOCK FEP+SILICONE 2" (66,7 X 50,8 X 6,35)
SHOPStock: 5 U -
PACK 25 KAMLOCK FEP+SILICONE 1.5" (55,6 X 41,3 X 6,35)
SHOPOn request -
PACK 10 KAMLOCK FEP+SILICONE 1" (39,5 X 27 X 6,35)